Combband 600 3-5mm x 15mm x 10m

Kód tovaru: 12099015
Combband 600 3-5mm x 15mm x 10m
Kód tovaru: 12099015

expanzná páska do 600 Pa je špeciálne impregnovaná komprimačná páska na utesnenie škár vhodná pre široké spektrum aplikácií v modernom stavebníctve. Jedná sa pritom o difúzne otvorený, vetrotesný materiál, ktorý ponúka spoľahlivú odolnosť voči nárazovému dažďu a UV žiareniu čím sa výrazne znižuje riziko tvorby húb a plesní. Commband 600 bol špeciálne vyvinutý na použitie v stavebných detailoch pri škárach s vysokou toleranciou a na miestach kde je požadovaný vysoký odpor voči pôsobeniu poveternostných vplyvov. Pokračovať

Cena s DPH
9.90 €
Cena bez DPH
8.25 €
Skladom > 5 ks

Keďže veľa zákazníkom nie je jasné, čo znamená prvý rozsah rozmeru pásky, na objasnenie uvádzame, že rozsah napr. 3-5mm znamená údaj, pre akú škáru je páska určená, resp. na aký rozmer má byť stlačená, nie jej expanznú schopnosť na voľnom priestore. 

V praxi to znamená, že ak má byť utesnená konečná škára napr. 3mm široká, treba vybrať rozsah 3-5mm, vtedy je dosiahnuté, že páska bude po aplikácii stlačená na 20-25% tak, aby utesnenie bolo odolné nárazovému dažďu do 600 Pa.

Pre najčastejšiu našu aplikáciu, použitie na styk EPS a rámu okna teda postačuje úplne rozmer  3-5mm x 15mm x 10m, preto, že škáru si vytvárame pri dotlačení dosky s vopred nalepenou páskou na jej hranu pri dodatočnom prekrytí rámu okna s EPS.

Vlastnosti
Použitie Expanzné pásky na vonkajšie utesnenie, Na dilatačné spoje s rizikom tvorby trhlín
Typ Jednostranne lepiace pásky, Omietateľné pásky, Dilatačné pásky
Spôsob aplikácie Po osadení okien do otvoru - svojpomocná montáž
Spýtajte sa nás
Otázky a odpovede
Zatiaľ nebola pridaná žiadna otázka.
Napíšte svoj názor
Hodnotenia
Zatiaľ nebolo pridané žiadne hodnotenie.
TOP kvalita
systémová záruka
Odoslanie do 48h
pri tovare skladom
Doručenie zadarmo
od 300 €
Bezpečný nákup
SSL certifikát