O nás

Naša rodinná firma IZOTES vznikla v období, kedy sa na Slovensku o problematike vzduchotesnosti stavebného diela, ako jednej so základných podmienok úspešného rozvoja nízkoenergetickej a pasívnej výstavby len začínalo diskutovať. Postupne sa v tom období preberali DIN-normy na správne prevedenie vzduchotesnej roviny v oblasti utesnenia okien a parozábran.

Od začiatku našej činnosti sme dávali rovnaký dôraz na distribúciu stavebných pások, ako aj na štúdium najnovších trendov vo vývoji nových samolepiacich materiálov a technických noviniek v oblasti dizajnu lepiacich pásov s ohľadom na čo najľahšiu aplikáciu.

Základný materiál na ďalšie spracovanie nakupujeme výhradne v Nemecku u renomovaných výrobcov samolepiacich materiálov. Kvalita našich produktov je u nás na prvom mieste.

S pribúdajúcimi novými požiadavkami na špeciálne prevedenia samolepiacich pások sme sa rozhodli kvôli zvýšeniu flexibility a rýchlosti realizácie požiadaviek zákazníkov, zakúpiť prvý stroj na spracovanie základného materiálu. Postupne sme tiež do sortimentu pridali predaj akustických materiálov.

Približne v polovici nášho, už viac ako 10-ročného pôsobenia na trhu, sme úspešne začali spracovávať tiež hydroizolačné pásy na báze butylkaučuku a TPE kaučuku. Do nášho vybavenia tým pribudli ďalšie stroje na prevíjanie materiálu a tiež balenie hotových roliek.

Našou usilovnou prácou a neustálym rozvojom technického a technologického zázemia sme si v posledných rokoch získali priazeň a dôveru viacerých významných firiem pôsobiacich v oblasti stavebníctva na Slovensku a v Českej republike.

V súčasnosti už disponujeme slušným strojným vybavením na priečne aj pozdĺžne rezanie, prevíjanie, kašírovanie, vysekávanie a balenie samolepiacich materiálov, samolepiacich náplastí a manžiet.

Víziou do budúcnosti je pre nás, prinášať na trh samolepiace stavebné pásky, manžety a náplaste s čo najjednoduchším spracovaním v spolupráci s konečnými úžívateľmi, čo znamená, vyrábať pre našich zákazníkov produkty presne na mieru.

                                                                                                                    Jozef Vereš 

                                                                                                                    majiteľ

TOP kvalita
systémová záruka
Odoslanie do 48h
pri tovare skladom
Doručenie zadarmo
od 300 €
Bezpečný nákup
SSL certifikát